Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Gizli Kol Saati Kameralar / HD Kol Saati Kamera

HD Kol Saati Kamera

HD Kol Saati KameraOrta seviye özellikler ile yetinen tüketicilerin en ideal ürünlerinden biri olan HD kol saati kamera, pazarında oldukça iyi bir konuma sahiptir.  Şık, sade ve modern tasarımı ile ön plana çıkan hd kol saati kamera dar gelirlilerin dahi alabileceği uygun fiyatları ile satışa sunulmaktadır.

İster keyfe keder, ister ihtiyaç anında kullanabileceğiniz bu ürün, normal bir saat gibi görünür, çalışır ve gizli kameralı saat olduğu hiç bir şekilde anlaşılmaksızın kullanılır. Tüm bu bilgilere dayanarak, hd kol saati gizli kamera modelini temin edebilir, dilediğiniz ortamlarda rahat bir şekilde kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

HD kol saat kamerayı alt modelinden ayıran en belirgin özellikleri HD olması ve alt modeline göre çok daha geniş açıyla video çekimleri yapmasıdır.  Bu ürünü çok büyük alanlarda ve profesyonel anlamda kullanmayı düşünmüyorsanız amacınıza ulaşabilecek her türlü özellikleri bulabilirsiniz. Hazır özellik demişken hemen cihazın teknik özelliklerini maddeler halinde sıralayalım:

  • 720/680 değerinde video kaydı
  • 1280/960 değerinde resim kaydı
  • 30 FPS değerinde video hızı
  • 1.0, 2.0, 3.0 USB uyumu
  • 4, 8, 16, 32 GB hafıza kart desteği
  • Deri, suni deri ve metal kordon seçeneği
  • Saat motoru: tik tak
  • Saat camı: çizilmez
  • Su geçirmez ana saat haznesi

Bu cihazın uzun süreli kullanılabilmesi için en güzel olayı su geçirmez özelliğe sahip olmasıdır. Nihayetinde elektronik bir ürün olup, su alma durumlarında çok çabuk deforme yada kullanılamaz hale gelebilmektedir. O nedenle bu cihaz, su geçirmez özelliği sayesinde kullanıcısını tedirgin etmeden rahat bir kullanım özgürlüğü sunmaktadır.

su geçirmez hd kol saat kamera

kaliteli hd kol saati kamera

Gizli Kol Saat Kamera Depolama Özellikleri

Gizli kol saat kamera depolama özellikleri cihazın dahili hafıza kart kapasitesine göre farklılıklar göstermektedir. Bu cihazın temel kart kapasitesi 4 GB, en fazla kart kapasitesi ise 32 GB olarak bilinir. 4 GB’ lık hafıza kartına kesintisiz olmaksızın 1 saat, 8 GB’ lık hafıza kartına en fazla 2 saatlik video çekimleri yaptırabilirsiniz. Video çekimleri 2 saat ile sınırlı olan bu ürün, resim çekme konusunda aynı özelliklere sahip değildir. Örneğin; 16 yada 32 GB’ lık bir kol saat kamera ile hafıza kartı dolana kadar resim çekebilirsiniz. Bu oranlar ise cihazın yüzlerce ve binlerce resim çekebileceğini göstermektedir.

gizli kol saat kamera

Gizli Videolar Çekmenin En Kolay Yolu HD Kol Saati Kamera!

Gizli videolar çekmenin en kolay yolu olarak hd kol saat kamera modelini düşünebilirsiniz. Çünkü bu ürün sadece 2 düğme ile çalışmaktadır. 1- resim çekme, 2- video çekme. Buna dayanarak kullanmanız gereken ani durumlarda cihazı saniyeler içinde aktif edebilirsiniz.

Kol Saati Kamera Kullanım Kılavuzu

Şimdi anlatacağımız kullanma kılavuzu tüm kameralı kol saati çeşitleri için uygulanabilmektedir. Özellikle hatırlatmak isteriz ki: tüm kol saati kamera çeşitlerinin kullanma kılavuzu aynıdır. Cihazı bir süre şarj ettikten sonra, 6 rakamı düz bakacak şekilde elimize alıyoruz. Cihazın sol tarafında altı üstlü iki adet düğme yer almaktadır. Alt tarafta yer alan düğmeye 3-4 saniye basılı tutarsanız ekranda mavi renkli ışığın sürekli olarak yandığını göreceksiniz. Bu mavi ışık cihazın açıldığını ve komut beklediğini göstermektedir. Kayıt yapmak için tekrar alttaki düğmeye 3-4 saniye boyunca basılı tutun. Bu işlemden sonra sürekli olarak yanan mavi ışığın belirli aralıklarla 3 defa yanıp söndüğü göreceksiniz, sonuç olarak video kaydını başlatmış oluyorsunuz. Kaydı durdurmak için tekrar alttaki düğmeye bir kere basmanız yeterli olacaktır. Buraya kadar video kaydını nasıl başlattığımızı ve ve nasıl durduğumuzu öğrendik.

Şimdi resim çekme işlemini tamamlayalım. Cihazı tekrar alt düğmesine basarak açalım. Mavi ışığı gördükten sonra üst tarafta yer alan düğmeye bir kere basalım, bu işlemi yaptıktan sonra mavi ışığın anlık olarak sönüp tekrar yandığını göreceksiniz ve böylelikle resim çekme işlemini de başarıyla tamamlamış olacaksınız.

HD Gizli Kol Saati Kamera Edinin!

Kargosunu ve kapıda ödeme ücretini bedava olarak sunduğumuz kol saati görünümlü kamera modelini, tüm vergiler dahil sadece 199.00 TL’ ye satın alabilirsiniz. Sipariş vermek için: +90 212 471 66 92 ve +90 542 842 07 84 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Ekstra bilgi ve soru talepleriniz için firmamıza mail gönderebilirsiniz. Mail adresimiz: danismahatti@gizlikameracesitleri.com

Saat konusunda tercihiniz metal kordondan yanaysa, bir önceki yazımızda paylaştığımız “metal kol saati gizli kamera” sayfasına giriş yapabilirsiniz: http://gizlikameracesitleri.com/metal-kol-saati-gizli-kamera/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir