Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Gizli Kalem Kameralar / Kalem Kameralarda Favori Ürün: HD Gizli Kalem Kamera

Kalem Kameralarda Favori Ürün: HD Gizli Kalem Kamera

Kalem kameralarda favori ürün: hd gizli kalem kameraDünya genelinde milyarlarca kişinin kullandığı kalemler hayatımızın her alanında ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz ürünlerdir. Böylesine değerli ve ihtiyaç duyulan kalemlerin kamera teknolojileriyle birleşmesidir gizli kalem kameralar. Şimdi sizlere gizli kalem kameralar kategorisi altında satılan, aynı zamanda favori ürün olan HD gizli kalem kamera modelinden bahsetmek istiyoruz.

HD Kalem Kamera Nedir, Nerede Üretilir?

HD kalem kalem kamera tüm kalem fonksiyonlarını yerine getiren ve fabrikasyon aracılığıyla gizli kameraya dönüştürülen elektronik bir üründür. Normal bir kalem gibi görünen, yazı yazabilen bu ürünün tek farkı ise gizli kameralı olmasıdır.

Çin ülkesinde üretimi yapılan bu ürünün, 2000 yılından bu yana ülkemiz dahil olmak üzere bir çok farklı ülkelerde yoğun bir şekilde satışı yapılmaktadır.

Ne İşe Yarar?

HD kalem kamera fotoğraf makinesi gibi iyi çözünürlükte video ve resimler çekebilen elektronik bir üründür. Örnekte verdiğimiz fotoğraf makinesinden farkı ise gizli olarak video ve resimler çekebilmesidir. Yani fotoğraf makinesi ile alenen çekim yaparken, kalem kamera ile gizli olarak çekimler yapabilirsiniz.

Nerede kullanılır?

Amatör veya profesyonel anlamda kullanabileceğiniz bu ürünün özel olarak kullanım alanı yoktur. Dolayısı ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda gizli video çekmek için kullanabilirsiniz. Nerede kullanabileceğinizi fikir edinebilmeniz için bir kaç örnek verelim.

Bu ürünleri iki ayrı yöntemle kullanabilirsiniz:

  • Zevk amaçlı kullanımlar için.
  • Gerçek zaruri ihtiyaçlar için.

Zevk amaçlı kullanımlar genelde genç nesillerin tercih ettiği maddedir. Örneğin; sosyal medya için videolar elde etmek, doğum günlerini video ve resimlerle süslemek, aksiyon maceralarını resimler çekerek ölümsüzleştirmek, derslerinde avantaj sağlamak için kayıt altına tutmak ve buna benzer yada daha farklı bir çok olay için tercih edilebilmektedir.

Gerçek zaruri ihtiyaçlar ise genelde zor durumda kalmış kişilerin tercih ettiği maddedir. Örneğin; sürekli eşyaları çalınan mağdur kişiler, aldatılmış kimseler, çocuk baktıran aileler, her türlü şüpheleri aydınlığa çıkarmak isteyen kişiler, güvenlik amaçlı evini yada iş yerini koruyan kişiler ve bunun dışında uygun görünen tüm amaçları hedefleyen kişiler tercih edebilmektedir.

Nasıl çalışır?

Bu cihazın en güzel yanlarından biride teknolojiden uzak olan insanların dahi ürünü çok rahat bir şekilde kullanabilmesidir. Sadece tek tuşla çalışan fonksiyonel düğmesi ile resim çekme, video çekme ve cihazı açma kapama görevini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca kullanımla alakalı tüm dokümanlar ürünle beraber sizlere ulaştırılmaktadır.

HD Gizli Kalem Kamera Modeli

HD kalem kamera modeli

HD kalem kamera modeli 1

Gizli kalem kamera modeli boyut ölçüsü olarak sabit olsa da, renk seçenekleri ve özellik olarak sizlere farklı alternatifler sunmaktadır.>

  • Renk seçenekleri; sarı, gri, mavi, bordo ve desenli siyah beyaz.
  • Özellik seçenekleri; 2.0 Megapiksel AVI, HD, Full HD, Full HD + gece görüş.

HD Gizli Kalem Kamera Fiyatı

Gizli kalem kamera fiyatı orijinal olma kaydıyla en düşük 89.00 TL, orta seviye özelliklerde ise 120.00 ile 150.00 TL arası, yüksek özelliklerde ise en fazla 189.00 TL olarak bulunabilmektedir.

HD Kameralı Kalemi Nasıl Satın alabilirim?

Makalesini tüm detaylarıyla paylaştığımız hd gizli kalem kamera modelini aşağıda yer alan telefon numaralarını arayarak sipariş verebilir yada daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gizli Kamera Çeşitleri Danışma Hattı

Gizli Kamera Çeşitleri Whatsapp İletişim Hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir