Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Mini Gizli Kameralar / Mini Gizli Düğme Kamera

Mini Gizli Düğme Kamera

Mini Gizli Düğme KameraMini gizli kameraların lideri mini gizli düğme kamera hiç tahmin edemeyeceğiniz güncel özellikleri ve fiyatı ile sizlerle. Öncelikle yazımızın başında düğme kamerayı tanıyalım. Düğme kamera, düğmesi olan tüm elbiselere duyarlı olarak tasarlanmış mini bir gizli kamera çeşididir.

Mini boyutunun vermiş olduğu avantaj sayesinde gömlek, ceket, mont, kaban ve düğme içeren tüm elbiselerde rahatça kullanılabilmektedir. Genel olarak kişi üzerinde çalışacağı için hareket halinde bile etkili videolar kaydeden düğme kamera, HD video çözünürlüğü ve 16 GB harici hafıza kartı desteği ile gizli videolar kaydetmenizi sağlamaktadır. Tamamen gizli tasarımlar ile kuşatılmış düğme gizli kamera, kayıt yada resim çekme esnasında bil olağan üstü gizlidir. Bu nedenle cihazı hiç bir riske girmeden her ortamda tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

Mini Gizli Düğme Kamera Fiyatı

Şimdi gelelim bu lider ürünün fiyatına. Küçük ama bir hayli etkili olan bu cihaz tüm vergileri dahil 149.00 TL. Verdiğimiz fiyat micro CD kartına dahil değildir. Cihazı kullanabilmeniz için mikro cd kart takmanız gerekmektedir. Konuya hakim olmanız açısından micro CD kart ve mini düğme kamera resimlerini aşağıda paylaşıyoruz.

Micro CD Kart Örneği
Micro CD Kart Örneği

 

Düğme Kamera

 

Mini Düğme Kamera

Düğme Gizli Kamera İle Şiddete Son Verin

Araştırma ve istatistiklere göre mini düğme kameranın şu ana kadar en fazla şiddet unsurlarını ortaya çıkardığını biliyor muydunuz? Evet yanlış okumadınız, yüzlerce şiddet olayına son veren bu ürün özellikle çocukların en büyük kahramanı haline gelmiş durumda. Bakıcı yada okullarda şiddete maruz kalan çocukları bu mini kamera ile korumak artık çok kolay. Nasıl mı? Hemen izah edelim. Aldığınız yada alacağınız düğme kamera modelini kullanmadan önce en az 2 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Şarj işleminden sonra micro CD kartını takarak cihazın üst bölümünde yer alan düğmeye ışık yanana kadar basılı tutun. Bu işlemden sonra tekrar aynı düğmeye 3 saniye basılı tutun ve takip edin, ışığın 3 defa yanıp söndüğünü göreceksiniz. Tüm bu işlemden sonra gizli video kayıt yapma işlemini tamamlamış sayılırsınız.

Mini Gizli Düğme Kamera Özellikleri

  • 760/680 HD Video çözünürlüğü
  • 980/1024 Resim çözünürlüğü
  • 120 Dakika hiç durmadan kayıt yapabilme
  • Hafıza kart kapasite bağlı yüzlerce/binlerce resim çekebilme
  • 72 Derecelik geniş açı
  • Yüksek CMOS sistemi
  • Her türlü düğme yuvasına uyumlu standart boyut

Bu mini ürünün tüm özelliklerini göz ününde bulundurursak: ortaya mini ama çok marifetli bir cihaz çıkmaktadır. Her şeyden önemlisi stabil sorunsuz çalışan düğme kamera, kategorisinde en çok satılan lider bir ürün konumunda yer almaktadır.

Mini Düğme Kamera Siparişi

149.00 TL ile satılan bu ürüne ücretsiz kargo ve ücretsiz kapıda ödeme seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Mini düğme kamera siparişi vermek için aşağıda paylaştığımız müşteri danışma hattını 7/24 arayabilirsiniz.

Gizli Kamera Çeşitleri Danışma Hattı

Gizli Kamera Çeşitleri Whatsapp İletişim Hattı

BENZER İÇERİKLER

1 Ay Kayıt Yapan Gizli Kamera

1 Ay Kayıt Yapan Gizli Kamera

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber güçlü hale gelen gizli kamera sektöründe 1 ay kayıt yapan gizli kamera …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir