Cumartesi , Mayıs 28 2022
Anasayfa / Mini Gizli Kameralar / Mini USB Bellek Gizli Kamera

Mini USB Bellek Gizli Kamera

Mini USB Bellek Gizli KameraMini gizli kameralar kategorisinin en fazla ziyaret edilen ürünü mini USB flash bellek gizli kamera ile sizlerleyiz. Aşağı yukarı serçe parmak boyutunda olan mini USB bellek gizli kamera boyundan büyük işler çıkaran mini bir gizli kamera çeşididir. En mühim görevi ise küçük bataryasına rağmen uzun

süreli videolar çekebilmesidir. Harekete duyarlı sensör özelliğini adeta avantaja çeviren mini flash bellek kamera ortalama 8-10 saatlik kayıt yapabilme yeteneğine sahiptir.

Mini Flash Disk Kamera Her Yerde!

Bahsi geçen mini flash disk kamerayı 7 santimetrelik boyuyla ister anahtarlık, ister harici disk olarak her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Normal bir flash disk gibi görünen bu üründe gizli kamera olduğu asla anlaşılmaz, aksine günlük yaşantılarda sıkça kullanıldığı için şüphe durumları dahi arz etmez. Buna dayanarak bu mini ürünü her yerde karamsar olmadan kullanabilirsiniz.

Mini flash disk kamera

USB flash bellek kamera

flash bellek kamera

Mini USB Bellek Gizli Kamera Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Her üründe yaşandığı gibi, bu üründe de oijinallik sıkıntısı gündemdedir. Orijinal fiyatından yarı yarıya satılan bu ürün sahte olup, yüzlerce müşteriyi mağdur etmektedir. O nedenle
dikkat etmeniz bazı kurallara yer veriyoruz.

Öncelikle şu detayı çok iyi bilmemiz gerekiyor. Mini USB Flash Bellek Kamera iki farklı modelde satılmaktadır. Orijinal olan 720/680 HD çözünürlüğünde, Yan sanayi olan 640/480 çözünürlüğünde. Bu bilgilere dayanarak önceliğiniz ilk başta çözünürlükten yana olmalıdır. Çünkü ürünün orjinali ve yan sanayisi arasında çok ciddi farklar vardır. Mesela orijinal ürünle 720/680 HD kaliteyi alırken, yan sanayisinde 640/480 çözünürlüğünde karıncalı ve bulanık HD olmayan düz videolar alırsınız. Ayrıca bahsettiğimiz orijinal ve yan sanayi farkı sadece çözünürlükle alakalı olmayıp, aynı zamanda ses kalitesi içinde geçerlidir. Çünkü orijinal mini flash bellek kamera 50 metrekarelik alanda net ses kayıtları alıyorsa, yan sanayisi 20 metrekarelik bir alanda ses kayıt etkisi sağlar. Bu örneklere dayanarak USB flash bellek kamera tercihiniz her zaman orijinal üründen yana olmalıdır. Unutmayın ki: bu sizin hem vakit, hem nakit kaybınızı önceleyecek önemli bir kuraldır.

USB Flash Bellek Kamerayı Uzun Ömürlü Kullanabilmeniz İçin Özen Göstermeniz Gereken Maddeler

    1. Suya karşı korumalısınız, cihaz elektronik devrelere sahip olduğu için suya temas edilirse kullanılmaz hale gelir.
    2. Cihazı şarj ederken akım korumalı adaptörü yada prizi kullanın, aksi taktirde yüksek voltaj gerilimine neden olur ve cihazın dirençlerine zarar vererek kullanılmaz hale gelir.
    3. Gereksiz uzun süreli şarj etmelerden kaçının, cihazın şarj olma süresi en fazla 3 saat olup, fazla şarj etme durumlarında bataryanın şişmesine neden olursunuz.
    4. Güneşe karşı koruyun, cihazın güneşe maruz kalması halinde cihazı dışı ısınır ve plastik aksamların aşınmasına sebep olursunuz.
    5. Kamera gözünü (lensini) sık sık temizleyin. Cihazı toz, buhar ve diğer hava şartlarından korumak için haftada en az bir kez yumuşak bezler ile silebilirsiniz.

Yukarıda sıralamış olduğumuz maddelere özen göstererek istisnai durumlar dışında cihazı ortalama 4-5 yıl kullanabilirsiniz.

USB Flash Disk Gizli Kamerayı Nasıl Tedarik Edebilirim?

USB flash disk gizli kamera fiyatı 159.00 TL olup, +90 212 471 66 92+90 533 949 46 85 telefon numaralarını 7/24 arayarak tedarik edebilirsiniz. Üstelik vermiş olduğumuz fiyata ücretsiz kargo ve ücretsiz kapıda ödeme avantajları da dahildir.

BENZER İÇERİKLER

1 Ay Kayıt Yapan Gizli Kamera

1 Ay Kayıt Yapan Gizli Kamera

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber güçlü hale gelen gizli kamera sektöründe 1 ay kayıt yapan gizli kamera …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.