Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Gizli Masa Saati Kameralar / Yeni Jenerasyon Masa Saati Gizli Kameralar

Yeni Jenerasyon Masa Saati Gizli Kameralar

Yeni Jenerasyon Masa Saati Gizli KameralarMerhaba değerli gizli kamera takipçilerimiz. Uzun bir aradan sonra yeni jenerasyon masa saati gizli kameralar ile karşınızdayız. Her geçen ay yaptığınız analizler doğrultusunda gizli kamera modellerinin klişe hale geldiğini gözlemlemekteyiz. Bu durum kullanıcıları için çok büyük bir dezavantaj oluşturmaktadır. Çünkü gizli kameraların bilinirliği ne kadar çok artarsa kullanıcıları da o kadar alma konusunda güven problemi ve “anlaşılır” düşüncesiyle endişe duyarlar. Bu durumun üstesinden gelmek içinde her zaman yeni ve bilinmeyen modellere odaklanmak gerekmektedir. İşte biz bu makalemizde sizlere yepyeni jenerasyon masa saati gizli kameralar hakkında aydınlatma fikirleri sunacağız.

Tanıtımını yaptığımız yeni jenerasyon masa saat gizli kameralar ile tanışın:

  1. Geniş Açı Full HD Masa Saat Kamera
  2. Profesyonel 4K Masa Saati Kamera
  3. Dijital Full HD Masa Saati Kamera

Şimdi bu 3 ayrı yeni modellerin incelemesini yapalım.

Adını özelliğinden almış geniş açı full hd masa saat kamera, geniş açısı ile dikkatleri üzerine topluyor. Çünkü kullanım alanları geniş olan müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu özellik olarak geniş açı ön plana çıkıyor. Hal böyle olunca da geniş yani 140 derecelik açı kullanıcıları için önemli bir özellik vadediyor.

Geniş açı full hd masa saati kamera

Masa saat kameralarda bir ilke imza atan profesyonel 4K masa saat kamera son teknolojiyi sizlere yaşatmaya hazır! Bilindiği üzere HD ve Full HD çözünürlüğünde videolar sunan masa saat kameralar artık 4K desteği ile sizlerle. 1080P x 2160 4K çözünürlük desteği ile cam gibi görüntüler alabileceğiniz bu modelde, şarja bağlı kalarak 1 ay kadar uzun süreli videoları kayıt altına almanız fazlasıyla mümkün.

Profesyonel 4k masa saati kamera

Gelelim listenin son yeni ürünü: dijital Full HD masa saati kamera modeline. Dijital geniş ekranı ile ortama şık bir ambiyans sunan bu ürün teknik anlamda da kullanıcılarına alternatifsiz özellikler sunmaktadır. Gelişmiş Ultra Full HD çözünürlüğünü son derece mükemmel sunan dijital masa saat kamera, 50 metrekarelik büyük alanda dahi net videolar almanıza olanak tanıyor.

Dijital full hd masa saati kamera

Bir önemli bilgi daha vermemiz gerekirse; bahsi geçen yeni masa saati kameraların hafıza kart desteği de en az özellikleri kadar önem sağlıyor. 64 ve 128 GB yüksek kart desteği bulunan bu cihazlarla yüksek çözünürlükte uzun süreli videolar artık mümkün kılınıyor.

Yeni Jenerasyon Masa Saati Gizli Kameralar İle Teknolojinin Keyfini Çıkarın!

Takvimlerimiz 2020 yılını gösterirken teknolojin her kategoride hızlı bir şekilde geliştiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Söz konusu kamera sektörü de bunlardan birisi. Tanıtımını yaptığımız 3 yeni ürünümüz teknolojik anlamda gelinen son nokta diyebiliriz. 4K desteği, gelişmiş ultra full hd çözünürlük ve 140 derecelik geniş açı ile sunulan bu ürünler en son sistemler ile meydana gelerek sizlere sunulmaktadır.

Detaylarını paylaştığımız yeni jenerasyon masa saati gizli kameraların fiyat listesi:

Geniş açı full hd masa saat kamera fiyatı: 349 TL
Profesyonel 4k masa saati kamera fiyatı: 499 TL
Dijital full hd masa saati kamera fiyatı: 299 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir