Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Aksesuar Gizli Kameralar / Buat Kapağı Gizli Kamera İle Sınırları Aşın

Buat Kapağı Gizli Kamera İle Sınırları Aşın

Buat Kapağı Gizli Kamera İle Sınırları AşınBuat kapağı gizli kamera ile sınırları aşın ve yenilikçiliğe hazır olun. Kablosuz gizli kamera ailesinin yeni üyesi buat kapağı kamera, beklentilerin üstünde satış talebi oluşturarak benzer modelleri geride bırakmıştır. Her zaman belirttiğimiz gibi insanların gizli kamera konusunda aradığı en büyük özellik akıllara gelmeyecek yenilikçi modeller tercih etmesidir. Bu doğrultuda buat kapağı akıllara gelmeyen ve üstün teknolojileri en iyi şekilde kullanıcılarına yansıtan önemli ürünlerden birisidir.

Gelelim şimdi bu ürünün detaylarını incelemeye. Öncelikle bilmeyenler için buat kapağının ne işe yaradığından bahsedelim. Buat kapağı aklınıza gelebilecek tüm inşaat alanlarında yani ev, ofis, iş yeri v.b. mekanlarda kullanılan yuvarlak ve plastik bir koruyucudur. Görevi ise bahsettiğimiz mekanlardaki elektrik yuvasını hem koruma amaçlı, hemde elektrik aksamını kapatma deyimi yerindeyse kötü görüntüyü yok etmek için kullanılan zaruri bir plastik ürünüdür.

Şimdi bahsi geçen bu ürünün nasıl gizli kamera olduğunu ve ne tür özellikler içerdiğini inceleyelim.
Buat kapağı kamera özel olarak üretilen ve yüksek kamera donanımları içeren aksesuar kamera çeşididir. Full HD seçeneği ile karşımıza çıkan bu üründe 1080P video çözünürlüğü, 1536 X 2048 çözünürlüğünde ise fotoğraf piksel seçeneği yer almaktadır. Kayıt süresi olarak günlük ve ortalama haftalık çekim yapabilen bu ürün ayrıca geniş açılı kamera lensi ile 100 metrekarelik alanı kapsamaktadır. Ürünün mikrofon seviyesine baktığımız zaman 94 metrekarelik geniş alan için fazlasıyla anlaşılır düzeyde ses kayıt opsiyonu sunmaktadır. Teknik anlamda yüksek kapasiteye sahip bu ürünü ek olarak gece görüş sistemiyle de tercih edebilirsiniz. Gece görüş özelliğine ihtiyaç duyan kişilerin 100 TL gibi fark ödeyerek bu ürünü satın almaları mümkündür.

buat kapağı gizli kamera

buat kapağı kamera

renkli buat kapağı gizli kamera

Farkedilmeyen Buat Kapağı Gizli Kamera İle Mükemmel İşler Çıkarın!

Farkedilmeyen kameralar arasında müthiş bir seçenek diyebileceğimiz bu üründe sadece teknik özellikler değil, aynı zamanda fiyat olarak da avantajı yakalayabilirsiniz. Modeline ve özelliklerine baktığımız zaman şunu çok net şekilde ifade edebiliriz ki: kullanıcıları için her halükarda yeterli çözümler sunmaktadır. Tüm bu avantajları göz önünde bulundurursak; net kamera çözünürlüğü, 94 metrekarelik alanı kapsayan etkili mikrofonu, geniş açı kapasitesi ve en önemlisi farkedilmeyen kamera düzenekleri ile buat kapak kameraya sahip olabilir, aynı zamanda mükemmel işler çıkarabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

Yeni Nesil Aksesuar Bakıcı Kameraları

Yeni Nesil Aksesuar Bakıcı Kameraları

Merhaba değerli okurlarımız, bu yazımızda sizlere yeni nesil aksesuar bakıcı kameralarından detayları ile birlikte bahsetmek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir