Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Mini Gizli Kameralar / Düğme Kamera Çeşitleri

Düğme Kamera Çeşitleri

Düğme Kamera ÇeşitleriMerhaba değerli müşterilerimiz, bu içeriğimiz de düğme kamera çeşitleri ve serilerini tüm detayları, teknik özellikleri ve fiyatlarına kadar yayınlayacağız. İlk etapta bilmeyenler için düğme kamerayı ne olduğunu anlatalım. Düğme küçükten büyüğe herkesin bildiği kıyafetlerde kullandığımız tekstil aksesuarıdır. Düğmeyi kamera yapan sistem ise içerisinde yer alan elektronik kamera donanımlarıdır. Bu donanımlar fabrikasyon makineler aracılığı ile yurt dışında yani ÇİN ülkesinde üretilen ve ülkemize ithal edilen bir gizli kamera çeşididir.

4 ayrı model ve seçenekler ile satışa sunulan mini düğme kamera çeşitleri 2.0 MP, HD, Full HD ve gece görüşlü versiyonları ile alıcılarına sunulmaktadır. Boyut olarak kullanıcılarına farklı kullanım alanları sunan bu ürünler ev, ofis, dükkan, iş yeri ve kişinin üzerinde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu özelliğin tüketicileri için en fazla tercih edilme sebebinin en başında gelmektedir.

standart düğme kamera

HD aparatlı düğme kamera

Full HD gece görüşlü düğme kamera

Kablolu full hd düğme kamera

Düğme Kamera Çeşitlerinde Uygun Fiyatlar, Yüksek Donanımlar

Ortalama 2-3 saatlik zaman dilimi içerisinde gizli kayıtlar almaya yarayan bu ürünler fiyat olarak da tüketicilerine uygun fiyat avantajları sağlamaktadır.

Son derece verimli ve yüksek donanımları sayesinde paranızın hakkını alabileceğiniz mini gizli düğme kamera çeşitlerinin teknik verileri ise şekildedir;

  1. 720 x 640 – 1080 x 920 – 1280 x 2054 Video ve fotoğraf çözünürlük seçenekleri
  2. Yüksek CMOS ayarları sayesinde hareket halinde dahi net video ve fotoğraflar
  3. Her türlü giysilere uyumlu düğme başlığı
  4. Küçük, orta ve büyük boylarda bol düğme aparatları
  5. Güçlü şarj edilebilir lityum batarya
  6. Üzerindeki mini tuşları ile kolayca kullanılabilme imkanı
  7. 2.0 MP başta olmak üzere HD, Full HD ve gece görüş seçenekleri

Donanım zenginliğini kullanıcılarına yaşatan gizli düğme kamera çeşitleri, son 10 yıldır gördüğü yoğun ilgiden dolayı gerek teknolojik, gerek tasarım anlamında sürekli yenilenen ve gelişen ürünlerdir. Bu nedenle düğme kamera modellerine ihtiyaç duyan kişilerin her zaman için güncel teknolojiler kullanması söz konusudur.

Düğme Kameralarda Bol Aparat, Profesyonel Çözüm!

Takipçilerini sevindiren en can alıcı özelliği çok çeşitli düğme başlıkları aparatı. Her türlü kıyafete uyumlu düğme başlıkları ile küçük, büyük fark etmeksizin uyumlu başlıklar bulunabilmektedir. Standartları en ince ayrıntısına kadar aşan bu yenilikçi ürünler ile profesyonelliği her an yaşayabilirsiniz.

7/24 Düğme Kamera Çeşitleri Danışma ve Sipariş Hattı

Sizlerde mini düğme kamera çeşitleri ile ilgileniyorsanız firmamızı 7/24 arayabilir, bilgi, soru ve sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Alternatif olarak düğme gizli kamera bağlantısını tıklayarak güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Gizli Kamera Çeşitleri Danışma Hattı

Gizli Kamera Çeşitleri Whatsapp İletişim Hattı

BENZER İÇERİKLER

Mini USB Bellek Gizli Kamera

Mini USB Bellek Gizli Kamera

Mini gizli kameralar kategorisinin en fazla ziyaret edilen ürünü mini USB flash bellek gizli kamera …

2 Yorumlar

  1. Gerçekten çoook güzel modeller mevcut.. Kredi kartına 5,6,7 taksit yapılıyormu??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir