Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Gizli Kalem Kameralar / Full HD Kalem Kamera Fiyatı ve Özellikleri

Full HD Kalem Kamera Fiyatı ve Özellikleri

Full HD Kalem Kamera Fiyatı ve ÖzellikleriBu içeriğimiz de full hd gizli kalem kamera fiyatı ve özellikleri hakkında bilmeniz gereken konulara yer vereceğiz. Öncelikle fiyat ve özelliklerden ziyade kalem kamerayı tanıyalım. Kalem kamera, içeriğinde barındırdığı kamera donanımlarıyla bir araya gelerek kalem kamera adını almış elektronik bir üründür.

Elektronik ürün statüsü altında satışa sunulan bu ürün gizli kalem kameralar kategorisi altında yayınlanmaktadır. Full HD kalem kamera denince akla ilk full hd çözünürlük gelmektedir. Ancak full hd kalem kameranın çok daha fazla özelliklere sahip olduğunu özellikle hatırlatmak isteriz. Ürünün full hd olması sadece çözünürlüğünün yüksek olması değil , aynı zamanda geniş açılı videolar kaydetmesini de göstermektedir. Unutmayın ki çözünürlük ne kadar yüksek olursa video açısı o kadar geniş olur. Bu nedenle gizli videolar elde edeceğiniz mekanlar büyük alanlar ise mutlaka açı için yüksek çözünürlükte ürünler tercih etmeniz gereklidir.

Full HD Kalem Kamera Fiyatı

Orijinal full hd gizli kalem kamera fiyatı ortalama 189.00 TL ile 229.00 TL arası değişmektedir. Bu fiyat aralığı firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Yurt dışından ithal edilen bu ürünler dolar kuru ile alındığı için fiyatlar Türkiye şartlarına göre çok iyi düzeyde seyir etmektedir.

Full HD kameralı Kalem Özellikleri

Son derece sağlam yapısıyla ön plana çıkan full hd kameralı kalem, metal gövdesi sayesinde darbelere, çizilmelere ve düşmelere karşı yüksek korunma gücüne sahiptir. Dayanıklılık konusunda uzun ömür vadeden bu ürün, özellikleri konusunda da tartışılmaz bir boyuta sahiptir.

Teknolojinin vermiş olduğu en güzel imkanları kullanıcılarına sunan full hd gizli kalem kamera en güncel özellikleri ile sizlerle;

 • Renkli, sesli ve yüksek çözünürlükte AVI uzantılı video kayıtları
 • 1080P çözünürlüğünde renkli, sesli ve AVI uzantılı Full HD video kayıtları
 • 1980x 2024 çözünürlüğünde JPG uzantılı net fotoğraf kayıtları
 • Hızlı resim çekebilme fonksiyonu (Saniyede 1 adet)
 • 120 derecelik geniş balık gözlü kamera açısı
 • Hızlı şarj edilebilir akım korumalı özel lityum bataryası
 • Kamera odak özelliği sayesinde hareket anında dahi pürüzsüz video kayıtları
 • Geliştirilmiş yüksek CMOS ayarları (Hızlı hareketlerde dahi net resimler)
 • Sadece tek tuşa bağlı video kayıt, resim çekme ve on-off fonksiyonu
 • 32 GB yüksek hafıza kart desteği
 • Darbeye ve düşmeye karşı korumalı çizilmez metal gövde
 • Suya karşı korumalı paslanmaz metal alaşımlı gövde

Full HD Kameralı Kalem Modeli

Full hd kalem kamera

Full hd kalem kamera siyah

Full HD kalem kamerayı Hemen Satın AL

Gizli Kamera Çeşitleri Danışma Hattı

Gizli Kamera Çeşitleri Whatsapp İletişim Hattı

Doğru ve güncel bilgileri sizin için araştırıp döktüğümüz bu sayfada, Full hd kalem kameraya ait tüm bilgiler yayınlanmaktadır. Yukarıda paylaştığımız “Gizli Kamera Çeşitleri Danışma Hattı” numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilir, soru ve sorunlarınızı bize aktarabilirsiniz. Ayrıca danışma hattını veya whatsapp numarasını kullanarak 7/24 sipariş verebilirsiniz.

Sipariş vermeden önce gözden geçirmeniz gerektiğini düşündüğümüz Yasal sorumluluklar: tüm detaylarından bahsettiğimiz bu ürünü kullanmadan önce mutlaka yasal sorumluluklarını bilmeniz gerekmektedir. Cihazı tehdit, şantaj, kişisel haklara saldırı, tecavüz v.b. durumlarda kullanmanız Türk ceza kanunlarına göre aykırı olup, oluşabilecek cezai işlemlerde satıcı yada firma sorumlu tutulamaz/değildir.

Bir sonraki içeriğimiz de görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir