Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Gizli Anahtarlık Kameralar / Gece Görüşlü Gizli Anahtarlık Kamera

Gece Görüşlü Gizli Anahtarlık Kamera

Gece görüşlü anahtarlık kameraBu yazımızda, anahtarlık kameralar arasında yoğun ilgi gören gece görüşlü gizli anahtarlık kamera modeli hakkında bilmeniz gereken detaylara yer veriyoruz. Sınıfındaki ürünlere göre % 50 daha fazla tercih edilen gece görüşlü full hd anahtarlık kameranın en can alıcı özelliği çok net video ve resimler kaydetmesidir.

1080P Full HD çözünürlüğünde kayıt yapabilen ve en önemlisi geniş açılı kamera kadrajı sayesinde büyük işler çıkaran bu ürün, kullanıcılarının bu yöndeki ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. Ayrıca cihaz; geniş açılı videoları Full HD çözünürlüğünde çekmekle beraber, gece görüş sensörü sunarak ışığın yetersiz olduğu alanlarda bile pürüzsüz net videolar kaydetmenizi sağlıyor.

Diğer bir avantajından bahsedecek olursak; gerek tasarım, gerek donanım olarak tatminkar özelliklere sahip gece görüşlü full hd anahtarlık kamera, 64 GB kadar büyük micro CD kart desteği sunarak, sınıfındaki ürünlere göre çok daha fazla video ve resim depolama alanı oluşturmaktadır.

Tüm Avantajlarıyla Gece Görüşlü Full HD Anahtarlık Kamera

Üst düzey özellikleri içinde barındıran bu üstün cihaz, profesyonel kullanımlar için en ideal ürünlerden biridir. Bunun en büyük nedeni ise;

Yüksek çözünürlükte video kaydetmesi,
anlık olarak hızlı resimler çekebilmesi,
gece görüş özelliği sayesinde karanlık ortamlarda dahi çok net videolar oluşturması,
hareket sensör özelliği sayesinde daha uzun süreli videolar kaydetmesi,
hızlı hareketlerde dahi bulanık olmayan aksine ideal çözünürlükte videolar oluşturması gibi pek çok artısını kullanıcılarına vadediyor.

Gece Görüşlü Gizli Anahtarlık Kamera Fiyatı

Bahsi geçen bu ürün özellikleri ve fiyatı ile her halükarda kullanıcıları için çok büyük bir avantaj arz ediyor. Son derece yüksek teknolojiler ile bir araya gelen bu ürün, her şey dahil sadece 299.00 TL ye satışa sunuluyor.

Yurt dışından dolar kuruyla ithal edilen bu ürün, yüksek dolar kuruna rağmen Türkiye para birimine göre çok uygun fiyatlar ile karşınıza çıkıyor.

Gece görüşlü anahtarlık kamera görsel

Gece görüşlü anahtarlık kamera görsel 1

Son olarak, bu ürünü satın almadan önce bilmeniz gereken ve sahte ürün almamanız için dikkat etmeniz gereken detaylardan bahsedeceğiz:

Kapsamlı olarak tanıtımını yaptığımız gece görüşlü Full HD anahtarlık kamera, sahte ve orijinal olmak üzere piyasada ayrı ayrı satışa sunuluyor. Orijinal ürünü temin etmeniz için dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı satıcının resmi ithalatçı olmasıdır. Diğer dikkat etmeniz gereken konu ise ürün detaylarını ve teknik özelliklerini çok iyi analiz etmenizdir. Aksi taktirde beklediğiniz özelliklerin çok altında bir ürünle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Tanıtımını yaptığımız bu ürünü kaçak yollarla getiren kişiler uygun fiyatlara satış yaparak kullanıcılarını hem maddi, hemde ürün özelliği olarak mağdur etmektedir. Bu nedenle ürün alımınızı gerçekleştirmeden önce; ürün detayına, fiyatına ve kurumsal firma olduğuna özen göstermenizi tavsiye ederiz.

BENZER İÇERİKLER

Standart Ucuz Gizli Anahtarlık Kamera

Standart Ucuz Gizli Anahtarlık Kamera

Hem ucuz, hem standart bir anahtarlık kamera modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz. Standart anahtarlık kamera 50 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir