Cumartesi , Mayıs 28 2022
Anasayfa / Gizli Anahtarlık Kameralar / Mercedes Gizli Anahtarlık Kamera

Mercedes Gizli Anahtarlık Kamera

Mercedes Gizli Anahtarlık KameraMercedes araç kullanıcıları için tercih sebebi olan mercedes gizli anahtarlık kamera, gelişmiş yeni versiyonu ile sizlerle. Geniş kamera optik açısı sayesinde alçak yada yüksek alanlarda dahi kapsamlı videolar çekebilen bu ürün gizli kaydetmek istediğiniz tüm ortamlar için en ideal çözümü sunmaktadır. HD çözünürlüğüne bağlı olarak net video kaydı yapan mercedes anahtarlık kamera, diğer yandan kullanıcılarına resim çekmek içinde ayrı bir seçenek sunuyor. Genel olarak video kayıtları için tercih edilen bu ürünle kesintisiz 2.5 saate kadar video kayıtları, 200′ e yakında fotoğraf kayıtları elde edebilirsiniz.

mercedes anahtarlık kamera

gizli mercedes anahtarlık kamera

Mercedes Anahtarlık Kamera Nasıl Kullanılır

Mercedes gizli anahtarlık kamera kullanımı: teknolojiden anlamayan kişilerin dahi bu ürünü çok kolay bir şekilde kullandığını gözlemlemekteyiz. Buna bağlı olarak biz yinede kullanımı hakkında sizlere fikir vermek istiyoruz.

Cihazı kutusundan çıkardıktan sonra en az 2-3 saat şarja takmalısınız. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra üzerinde yer alan (On-Off) düğmesine ışık yanana kadar basılı tutuyoruz. Işığın yandığını gördükten sonra, diğer düğmeye yani (REC) kayıt düğmesine tekrar basılı tutuyoruz 3 saniye kadar. Bu işlemden sonra yanan ışığın iki üç defa yavaş yavaş sönüp yandığını görüp, sonrasında tamamen söndüğünü göreceksiniz. Bu işlem sonrasında cihazın kaydını başarılı olarak tamamlamış olacaksınız. Kayıtı durdurmak için tekrar (REC) kayıt düğmesine bir kere basmanız yeterli olacaktır.
Yaptığınız kayıtları izlemek için ürünle beraber gönderilen USB ara kablonun bir ucunu ürüne, diğer ucunu yani USB kısmını bilgisayara bağlayarak yaptığınız kayıtları izleyebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız kayıtları depolayabilir yada bilgisayarınızda silebilirsiniz.

Mercedes Gizli Anahtarlık Kamera Fiyatı

Mercedes anahtarlık kamera fiyatı tüm envanterleri ile beraber 149.00 TL olarak satışa sunulmaktadır. Vermiş olduğumuz fiyat 2019 yılı için güncel fiyattır. BİLGİ: Vermiş olduğumuz fiyata micro CD hafıza kartı dahil değildir. Cihazı kullanabilmeniz için hafıza kartını da ayrı olarak almanız gerekmektedir.

Satın Alma Metodu

Tanıtımını yaptığımız mercedes anahtarlık kamerayı satın almak için: 0 212 471 66 92 – 0 533 949 46 85 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer anahtarlık kamera çeşitleri hakkında detaylı bilgilere, özelliklere ve fiyatlara ulaşmak istiyorsanız gizli anahtarlık kameralar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

Standart Ucuz Gizli Anahtarlık Kamera

Standart Ucuz Gizli Anahtarlık Kamera

Hem ucuz, hem standart bir anahtarlık kamera modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz. Standart anahtarlık kamera 50 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.