Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Gizli Kol Saati Kameralar / Metal Kol Saati Gizli Kamera

Metal Kol Saati Gizli Kamera

Metal Kol Saati Gizli KameraDünya çapında milyarlarca kişinin aksesuar olarak tercih ettiği saatler, kimileri için zevk maksatlı, kimileri için ihtiyaç maksatlı kullanılıyor. Diğer yandan kol saatleri binlerce kullanıcının vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor. Hatta öyle insanlar var ki, kol saatleri onlar için bir tutku

haline gelmiş durumda. Şimdi kol saatlerini tutku haline getirmiş insanlara metal kol saati gizli kamer modelinden bahsedelim.

Metal kol saat gizli kamera, teknolojiden faydalanılmış elektronik sistemler içeren, aynı zamanda aksesuar statüsünde kullanabileceğiniz bir saattir. Normal bir saatten hiç bir farkı olmayan bu ürünü saatten ayıran tek özelliği ise gizli kameralı kol saat olmasıdır. Sonuç itibari ile ihtiyaç duyduğunuz durumlarda bu ürünü hem kol saati, hemde gizli kamera olarak kullanabilirsiniz.

Gizli kol saati kameraların bir ferdi olan metal kol saati gizli kamera, gizli elde edilmesini istediğiniz tüm olaylar için kullanılabilmektedir. Örneğin; sevgilinize evlenme teklifi anında bu ürün ile gizli video çekebilir, sonrasında çekmiş olduğunuz video ile onu şaşırtabilirsiniz. Aynı zamanda hatıra koleksiyonunuza dahil edebilirsiniz. Vermiş olduğumuz örnek dışında, doğum günü, eğlence ve buna benzer tüm aktiviteler için kullanabilirsiniz.

Metal Gizli Kol Saati Kamera Fiyatı

Bu ürünü üç (3) farklı seçeneklerde satın alabilirsiniz.

  1. HD 760/680 çözünürlük kalitesinde fiyatı: 169.00 TL
  2. Full HD 1080/1920 çözünürlük kalitesinden fiyatı: 249.00 TL
  3. Full HD, IR gece görüş kalitesinde fiyatı: 319.00 TL
Bunlara dikkat edin: Fiyatını paylaştığımız ürünleri orijinal olarak satın almanız tavsiye edilir. Aksi taktirde ürünün gerek videosu, gerek resimleri ve diğer tüm özellikleri çok düşük kalitede karşınıza çıkacaktır. Bu nedenle kurumsal işletmelerden bu ürünleri tedarik etmenizi öneririz.

HD kol saat kamera

full hd kol saat kamera

gece görüşlü full hd kol saat kamera

Metal Kol Saat Kamera Modelini Kullanmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Metal kol saati kamera modelini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkate almanız çok önemlidir. Komple metal gövdeye sahip olan bu ürünün şarj soketi de metaldir. Haliyle  bu metal parçaların birbirine temas etmesi cihazda şase yapmasına neden olmaktadır. Bu şaseyi önlemek için şarj soketini önce saate sonra prize takmanız gerekmektedir. Şarjı tamamlandıktan sonrada tam tersini yapın yani şarj soketini önce prizden, sonra saatten çıkartın. Böylelikle şaseyi engellemiş olup, ürünü daha sağlıklı kullanmaya devam edebilirsiniz.  Netice olarak: ürünü bu düzeyde kullandığınız taktirde uzun süreli faydasını göreceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Kol Saat Kamera Danışma Hattı

Tanıtımını yaptığımız kol saat kamera hakkında daha farklı bilgiler edinmek yada ürünü satın almak istiyorsanız aşağıda paylaştığımız telefon numaralarını 7/24 arayabilirsiniz.

Sabit Tel: +90 212 471 66 92
GSM: +90 542 842 07 84 (Whatsapp üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.)
Mail Destek: danismahatti@gizlikameracesitleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir