Cumartesi , Ocak 22 2022

Mikro Kamera

Mikro KameraMerhaba değerli takipçilerimiz, bu yazımızda mini gizli kamera kategorisinin en küçük üyesi mikro kamera sisteminden bahsetmek istiyoruz. Mikro casus kamera diğer adıyla küçük kamera olarak bilinen bir kamera çeşididir. Görevi ise video kayıtları ve fotoğraf çekimleri elde etmesidir. Genel olarak gizli video kayıtları için tercih edilen bu ürünün en vurgun özelliği ise ufak boyutları sayesinde rahatlıkla gizlenmesidir. Hal böyle olunca büyük ilgi gören mikro kamera, sınıfının en fazla tüketilen ürünü haline geliyor.

Mini Mikro Kamerayı Keşfedin

Mini mikro kamera özelliklerine teknik olarak baktığımız zaman HD ve Full HD çözünürlüğü ön plana çıkmaktadır. Bu mini ürünün en iyi yanlarından biride yüksek çözünürlük içermesi aynı zamanda yüksek amperlik bataryası sayesinde ideal sürede videolar kaydedebilmesidir. 2 – 3 saat dakika olarak 180 dakika video kayıt kapasitesine sahip mini mikro kamera, toplamda 150 adet fotoğraf depolama alanını da iyi bir özellik olarak sunmaktadır.

Teknik Özellikleri:

  • 140 derecelik geniş açı
  • CMOS Sensör alanı 3.6 mm Lens
  • 32 GB SD Kart desteği
  • 3.7 V 200 mAh Dahili Bayarya
  • Gece Görüş (6 adet Kızılötesi IR Led)
  • Hareket Algılama (Aktif edildiğinde sadece hareket yakaladığında kayıt yapar)
  • Ürün boyutu: 23 x 23 x 23 mm

Mini mikro kamera

Mini Gizli Mikro Kamerayla Standartları Aşın!

Orta ve büyük ebatlarda satışa sunulan gizli kamera çeşitleri çoğu kullanıcının gizleyebilme hususunda ortak bir sorunu diyebiliriz. Bu sorunu karşılayabilecek en iyi alternatif ise mini mikro gizli kamera. Mini gizli mikro kamera, kolaylıkla eşya, kıyafet, aksesuar ve süs eşyaları gibi yüzlerce üründe kamufle edilme standartlarına sahiptir.

Mini gizli mikro kamera

Mini Gizli Mikro Kamera Fiyatı

Bu ürünün en can alıcı ve cezbedici yanlarından biride tartışılmaz fiyatıdır. Aynı özelliklerde orta ve büyük ebatlarda satılan kamera çeşitleri en düşük 249 TL den başlarken, mini gizli mikro kamera 149 TL den başlayan fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Fiyatına göre zengin özellikler taşıyan bu muhteşem ürünü uygun fiyatı ile satın alarak dilediğiniz şartlarda ve mekanlarda kullanabilirsiniz.

Mikro Kamera Satın AL

Tanıtımına, teknik özelliklerine ve fiyatına yer verdiğimiz bu nadide ürüne sahip olmak istiyorsanız bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Sipariş, soru ve bilgi için telefon numaralarımız: +90 212 471 66 92 – + 90 533 949 46 85

BENZER İÇERİKLER

Mini USB Bellek Gizli Kamera

Mini USB Bellek Gizli Kamera

Mini gizli kameralar kategorisinin en fazla ziyaret edilen ürünü mini USB flash bellek gizli kamera …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir