Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Gizli Dinleme Cihazları / USB Flash Bellek Ses Kayıt Cihazı

USB Flash Bellek Ses Kayıt Cihazı

USB Flash Bellek Ses Kayıt CihazıOrtam dinleme cihazları arasında en fazla ilgi gören ve en fazla satışı yapılan usb flash bellek ses kayıt cihazı serisini ele alıyoruz bu yazımızda. Bahsi geçen flash bellek ses kayıt cihazını normal bir flash bellekten ayıran en önemli farkılık gizli ses kayıt cihazı olarak kullanılabilmesidir.

5 cm boyu ile istenilen her yere kolayca gizlenebilen bu modelin kullanıcılarına sunduğu en büyük etki çift mikrofonu sayesinde çok net gizli ses kayıtları alabilmesidir. Üstelik gelişmiş mikrofonu sayesinde rüzgar, fısıltı ve buna benzer sesleri filtreleme özelliği de mevcuttur. Bu durum cihazın pürüzsüz net ses kayıtları almasını sağlamaktadır.

Gizli Ses Kayıtları Almanın En Kolay Yolu

Görüntüsüz gizli ses kayıtları almak için almak için var olan flash bellek ses kayıt cihazı yüksek amperli şarj edilebilir pili sayesinde oldukça uzun  süreli ses kayıtları depolayabilmektedir. Depoladığı ses kayıtlarını ise geriye dönük hiç bir programa ihtiyaç duymadan dinlemenizi sağlamaktadır. Ayrıca bu ufak mini cihaz, çalışma esnasında hiç bir şekilde kendini belli etme olasılığı olmayıp, tamamen gizli olarak çalışabilme yeteneğine sahiptir.

USB flash bellek gizli ortam dinleme

Flash bellek gizli ses kayıt cihazı

mini ortam dinleme

USB Flash Bellek Gizli Ses Kayıt Siparişi

Gizli dinleme cihazları kategorisi altında satışa sunulan USB flash bellek ses kayıt cihazı ürününe sahip olmak istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz telefon numarasını 7/24 arayarak sipariş verebilir yada ürün hakkında kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.

+90 212 471 66 92
+90 533 949 46 85

Ürün Kodu: GDC 01
Ürün Fiyatı: 149 TL
Stok Durumu: 1000 Adet
Garanti: 2 Yıl
Teslimat Bilgileri: Adres yada kargo şubesi olmak üzere kapıda ödeme şeklinde gönderilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir