Cumartesi , Ocak 22 2022
Anasayfa / Aksesuar Gizli Kameralar / Yeni Nesil Aksesuar Bakıcı Kameraları

Yeni Nesil Aksesuar Bakıcı Kameraları

Yeni Nesil Aksesuar Bakıcı KameralarıMerhaba değerli okurlarımız, bu yazımızda sizlere yeni nesil aksesuar bakıcı kameralarından detayları ile birlikte bahsetmek istiyoruz. Öncelikle şunu hatırlatmak isteriz: yeni nesil aksesuar bakıcı kameraları tamamen 2020 yılı için yeni modeller olarak vitrinlere girmiştir. Günümüzde 10 kişiden 8 kişinin bildiği ve takip ettiği gizli kamera ürünleri rekabetçi bir ortam oluşturmasıyla beraber, kirişe ürünleri de artık geride bırakıyor. Hiç akla hayale gelmeyecek yeni nesil aksesuar kameralar kullanıcıları için muazzam özelliklerde sergileniyor. Bunların en başında ise ailesine yeni eklenen 3 yeni aksesuar kamera gruplarından söz etmek istiyoruz.

  1.  Müzik Çalarlı Nostalji Radyo Kamera,
  2.  Masa Üstü At Figürü Gizli Kamera,
  3.  Müzik Çalarlı Gramofon Kamera.

Yeni Nesil 3 Aksesuar Bakıcı Kameraları

Yukarıda sıraladığımız 3 yeni aksesuar bakıcı kamera modellerini sırasıyla inceleyelim.

Müzik Çalarlı Nostalji Radyo Kamera

Teknik özellik bakımından oldukça zengin alternatifler sunan müzik çalarlı nostalji radyo kameranın en etkili özelliği uzun süreli kayıtlar alabilmesidir. İkinci önemli özelliği ise 95 metrekarelik geniş bir alanı net bir şekilde kaydedebilme yeteneğidir. Video çözünürlüğü olarak Ultra HD 720x960P standında kayıt alan bu ürün, 960×1280 standında ise fotoğraf kayıtları sergilemektedir. Ekstra olarak uzaktan kumandasıyla kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bu üründe hareket sensör özelliğine de yer verilmiştir.

Müzik Çalarlı Nostalji Radyo Kamera

Masa Üstü At Figürü Gizli Kamera

Sıradanlığı yok etmenin en yeni formülü diyebileceğimiz masa üstü at figürü gizli kamera Full HD çözünürlüğü ile vitrinlere yerleşmiştir. 1920x1080P Full HD standında cam gibi pürüzsüz videolar çekebilen bu ürünle 2048×1536 çözünürlüğünde ise net fotoğraflar elde edebilirsiniz. 92 metrekarelik alanda oldukça etkili ses kayıtları ve ful hd çözünürlüğü ile hem görüntü, hem ses kaydı olarak maksimum video çekim kalitesini yaşayabilirsiniz. Ayrıca geniş açılı kamera kadrajı ve gelişmiş mega sensör optiği ile hareket halinde dahi net videolar sizleri beklemektedir.

Masa Üstü At Figürü Gizli Kamera

Müzik Çalarlı Gramofon Kamera

Model olarak nostaljiyi yaşatsa da özellik olarak en yeni teknolojileri ayağınıza getirmektedir. 86 metrekarelik alanda etkili bu cihaz ile 720x960P çözünürlüğünde video, 960×1280 çözünürlüğünde ise yüzlerce fotoğraf elde edebilirsiniz. Müzik çalarlı gramofon kameranın en etkin özelliği ise hiç bir karesinden anlaşılmayan kamera entegrasyonları ile özel olarak üretilmesidir. Bu durum ise kullanıcıları için en önemli detaylar arasında yer almaktadır. Başka bir önemli özelliğine değinmemiz gerekirse şüphesiz sensör özelliği diyebiliriz. Yeni nesil cmos optik ve kamera kadrajı sayesinde hızlı hareketlerde bile net videolar sergileyen bu ürün ses filtresi sayesinde ise pürüzsüz ve cızırtısız ses kayıtları vaat etmektedir.

Müzik Çalarlı Gramofon Kamera

Yeni nesil Aksesuar Bakıcı Kameraları Mucidi: CasusGizliKamera.com

Artık gizli kamera sektöründe eskiden kalma ve herkes tarafından bilinen modellerin mevcut olduğunu görmekteyiz. Buna bağlı olarak yeni modellerin kullanıcıları için yeni arayüz ve yeni teknolojilere kavuşması bir hayli önem kazandırıyor. Bu önemi bizlere sunan www.CasusGizliKamera.com firmasına müşterilerine kattığı değerden ve gelişmiş teknolojiyi sürekli takip ederek gündeme getirmesinden dolayı tebrik ediyor aynı zamanda tavsiye ediyoruz.

Gizli kamera çeşitleri hakkında detaylı bilgi, soru ve sipariş talebinde bulunmak için bizlere 7/24  ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız: +90 212 471 66 92 – +90 533 949 46 85

Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere, SAYGILARIMIZLA.

BENZER İÇERİKLER

Metal Ferforje Mumluk Gizli Kamera

Metal Ferforje Mumluk Gizli Kamera

Merhaba değerli teknoloji takipçileri. Hazır teknoloji demişken bu yazımızda sizlere teknolojinin geldiği son noktayı, yani …

2 Yorumlar

  1. nostaji radyo aralıksız kaç saat cekim yapiyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir